PuzzleReklamowe 1 luty 2021

5 pomysłów na puzzle na zamówienie. Dlaczego warto?

Puzzle z własną grafiką niezmiennie od lat cieszą się zainteresowaniem osób prywatnych i przedsiębiorstw reklamowych. Przyciągają wzrok niestandardową formą i oryginalnym wyglądem oraz kuszą wyzwaniem. Nic więc dziwnego, że zaliczają się do najchętniej wykorzystywanych gadżetów marketingowych i sprawdzonych pomysłów na prezent! Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto zainwestować w puzzle na zamówienie i jakie korzyści wynikają z ich użytkowania koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Znajdziesz w nim 5 wspaniałych pomysłów na wykorzystanie puzzli z własną grafiką. Mamy nadzieję, że lektura tekstu będzie dla Ciebie inspirująca!

1. Puzzle to ciekawy gadżet reklamowy

Szukasz skutecznego sposobu na reklamę swojego przedsiębiorstwa? Chcesz, aby Twoja marka stała się bardziej rozpoznawalna i zaskarbiła sobie zaufanie klientów? Zainwestuj w puzzle z własną grafiką! To niezawodny gadżet marketingowy o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale sprawdza się wszędzie, niezależnie od sytuacji i zakresu działania przedsiębiorstwa. Co więcej, na puzzlach reklamowych możesz umieścić dosłownie wszystko - od logo firmy, przez hasła reklamowe i zdjęcia produktów, po grafikę kojarzącą się z zakresem działania Twojego przedsiębiorstwa. Rozmiar puzzli, wielkość i ilość elementów oraz materiał, który zostanie zadrukowany również są kwestią dowolną, dlatego nie zwlekaj i zainwestuj w puzzle na zamówienie!

2. Puzzle na wystawie reklamowej? Dlaczego nie!

Istotnym elementem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa są działania marketingowe, a w tym uczestnictwo w różnego rodzaju targach branżowych, wystawach reklamowych, itp. Skuteczność tych akcji w dużej mierze zależy od naszej kreatywności i oryginalności zaprojektowanej przez nas wystawy reklamowej. Warto zatem dołożyć najwyższych starań, by nasza ekspozycja przyciągała wzrok klientów i zachęcała ich do poznania naszego przedsiębiorstwa.

Ciekawym materiałem reklamowym, w który warto zainwestować projektując stoisko wystawowe są puzzle z własnym nadrukiem. Szczególnie modele suwane z dużymi elementami i na wysokim stojaku wyglądają zachęcająco, dzięki czemu nie można przejść obok nich obojętnie.

3. Puzzle z własnym zdjęciem jako pomysł na prezent

Puzzle z własnym zdjęciem to jeden z najczęściej realizowanych projektów puzzli na zamówienie. Dużą popularnością cieszą np. puzzle ze zdjęciem nowożeńców przeznaczone na prezent dla gości. Ciekawym pomysłem jest również wręczenie komuś bliskiemu puzzli z fotografią bliskiego mu miejsca lub puzzli pamiątkowych ze zdjęciem z wakacji. Wybierając odpowiednią grafikę oraz drukarnię, która oferuje usługi wysokiej jakości można sprezentować naprawdę niezapomniany upominek komuś, na kim nam zależy!

4. Personalizowane puzzle dla Ciebie lub kogoś bliskiego

Ofiaruj prezent sobie samemu! Puzzle z własnym nadrukiem to świetny pomysł na miłe spędzenie wieczoru w rodzinnym gronie. Układając puzzle możemy naprawdę wspaniale bawić się z dziećmi odkrywając krok po kroku obraz, który przedstawiają. Co więcej, wybierając grafikę, która całej rodzinie przywodzi na myśl miłe wspomnienia dodatkowo zwiększymy przyjemność płynącą ze wspólnej zabawy. Warto także pamiętać, że ułożone puzzle z własnym nadrukiem można oprawić i powiesić na ścianie.

5. Puzzle jako element edukacyjny - to możliwe!

Jeśli szukasz kreatywnego sposobu na zachęcenie dzieci do nauki zainwestuj w puzzle na zamówienie. Ciekawość wynikająca z chęci poznania obrazka, który przedstawiają puzzle zachęci ich do układania, co może być naprawdę pouczające. Przykładowo, jeśli zamówisz puzzle z mapą wybranego regionu Twoje dzieci nie tylko będą się świetnie bawić układając puzzle, lecz podszkolą się przy tym z geografii. Z kolei, inwestując w puzzle à la fiszki, tj. ze słówkami obcymi i ich tłumaczeniami zdobędą nieco wiedzy z zakresu języków obcych.