Jakie puzzle kupić? Przegląd najciekawszych propozycji
PuzzleReklamowe 5 stycznia 2023

Jakie puzzle kupić? Przegląd najciekawszych propozycji

Puzzle to nie tylko doskonała forma spędzania wolnego czasu, ale bardzo często również sposób na zareklamowanie swojej firmy. Nic więc dziwnego, że na rynku można znaleźć naprawdę spory asortyment tego rodzaju produktów — od puzzli tradycyjnych z kartonu, przez puzzle drewniane, aż po puzzle piankowe i wiele innych ciekawych propozycji. W tym wpisie zaprezentujemy najpopularniejsze rodzaje puzzli, które można wykonać na zamówienie, a także podpowiemy, gdzie i kiedy można je w ciekawy sposób wykorzystać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią wpisu.

Puzzle — dlaczego są tak popularne?

O popularności puzzli świadczy, chociażby fakt, że są chętnie wybierane zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe. Puzzle-układanki są one nie tylko ciekawą zabawką w naszych rękach, ale jednocześnie sposobem na wyciszającą, odstresowującą oraz uspokajającą rozrywkę.

Co ciekawe puzzle są również świetnym sposobem na zaprezentowanie swojej firmy, choć nie wszyscy przedsiębiorcy o takiej możliwości już słyszeli. Puzzle reklamowe, bo o nich tutaj mowa pozwalają zyskać w oczach potencjalnych klientów, czy kontrahentów oraz sprawić, że marka będzie lepiej rozpoznawalna na rynku. Odpowiednio zaprojektowany obraz jest w stanie przekazać znacznie więcej informacji, niż tradycyjna ulotka, która zazwyczaj tuż po wręczeniu ląduje w koszu na śmieci.

Jakie puzzle warto wziąć pod uwagę?

Niezależnie od tego, czy poszukujesz puzzli dla dzieci, czy puzzli reklamowych to wiedz, że aby wybrać dobry produkt dopasowany do konkretnych zadań i celów musisz znać jego podstawowe rodzaje. Wśród puzzli najpopularniejszych na rynku możemy wyróżnić:

  • Puzzle tradycyjne — to najpopularniejsze i najchętniej wybierane puzzle-układanki, które są w stanie zainteresować zarówno maluchy, jak i osoby dorosłe. Co ciekawe puzzle tradycyjne mogą stać się również ciekawym sposobem na zaprezentowanie własnej firmy. Na małych kartonowych elementach można zadrukować nie tylko logo firmy, czy nawiązującą grafikę, ale także ważny przekaz informacyjny.
  • Puzzle piankowe — puzzle piankowe sprawdzają się w różnych sytuacjach. Są idealne do pokoju maluszka, kiedy ten zaczyna raczkować, ale co ciekawe mogą być również stosowane w bawialniach, czy na placach zabaw. Takie puzzle mogą mieć nie tylko różne wymiary, ale także kolory.
  • Puzzle magnetyczne — puzzle magnetyczne układa się na specjalnie do tego przeznaczonych , metalowych planszach, dzięki czemu poszczególne elementy nie gubią się oraz nie odpadają. Co ciekawe puzzle magnetyczne można układać w pozycji pionowej, dzięki czemu są idealne dla dzieci w różnym wieku.
  • Puzzle przesuwne — tego typu puzzle składają się z kilku luźnych elementów o tych samych wymiarach, które można przesuwać między sobą w taki sposób, aby otrzymać jednolity obraz. Puzzle przesuwne są idealnym wsparciem w procesie edukacyjnym dzieci.
  • Puzzle PCV — puzzle PCV to doskonała alternatywa dla tradycyjnej wykładziny. Ich cechą charakterystyczna jest wysoka trwałość oraz wytrzymałość dlatego z powodzeniem sprawdzą się jako alternatywa wykładziny w przedszkolach, bawialniach dla dzieci, czy siłowniach. PCV jest materiałem, który można niemal dowolnie zadrukować, dzięki czemu taka podłoga może stać się jednocześnie doskonałą formą reklamy.

Puzzle na zamówienie — gdzie kupić?

Jeśli zdecydujesz się na puzzle reklamowe, czy też na indywidualny użytek to z powodzeniem możesz je zamówić u doświadczonego producenta Puzzle Reklamowe. Jesteśmy firmą, która z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia, dlatego możesz mieć pewność, że zamówione przez Ciebie puzzle zarówno w dużym nakładzie, jak i pojedyncze egzemplarze zostaną wykonane z dbałością o najdrobniejszy detal. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.