Puzzle PCV, jako alternatywa dla tradycyjnej wykładziny podłogowej
PuzzleReklamowe 15 listopada 2022

Puzzle PCV, jako alternatywa dla tradycyjnej wykładziny podłogowej

Wydawać by się mogło, że wybór posadzki do obiektu komercyjnego jest łatwe szybkie i przyjemne. Najczęściej wybór pada na płytki, panele podłogowe, lub wykładziny. Istnieją jednak przestrzenie, takie jak sale treningowe, bawialnie dla dzieci, czy hale przemysłowe, gdzie tego rodzaju posadzka nie zdaje egzaminu. W sytuacjach, kiedy tradycyjne rozwiązania zawodzą, z pomocą przychodzą mega puzzle podłogowe drukowane na PCV. Jakie są ich zalety? Gdzie i kiedy warto je stosować? Podpowiadamy!

Mega puzzle PCV — co warto o nich wiedzieć?

PCV to obecnie jedno z najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych na świecie. Jego cechą charakterystyczną jest nie tylko wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a zatem zwiększona żywotność, ale także szeroka skala zastosowań.

Mega puzzle PCV to jedno z tych rozwiązań, do których wykorzystuje się najczęściej przetworzony w procesie recyklingu materiał PCV. Taki produkt można z powodzeniem wykorzystać m.inn. jako posadzkę do obiektów komercyjnych. Jest to rozwiązanie bardzo trwałe i opłacalne, a jednocześnie bardzo ciekawe pod względem estetycznym. Puzzle PCV produkowane na zamówienie dają niemal nieograniczone możliwości zrealizowania kreatywnego, a jednocześnie wpływającego na rozpoznawalność marki pomysłu. Duża powierzchnia puzzli PCV pozwala na stworzenie skutecznego brandu w miejscach, takich jak siłownie i sale fitness, place zabaw i bawialnia dla dzieci, obiekty handlowe, a także biura i obiekty przemysłowe.

Zalety mega puzzli PCV

Puzzle podłogowe drukowane na PCV to rozwiązanie, które zaskakuje tak samo oryginalnością, jak i swoją funkcjonalnością. Poza doskonałą trwałością i wytrzymałością na zużycie są one łatwe w eksploatacji. Aby utrzymać je w czystości, wystarczy przetrzeć je wodą z dodatkiem płynu czyszczącego. Materiał PVC, z którego tworzone są mega puzzle, jest materiałem trudnopalny, dzieki czemu zwiększają poczucie bezpieczeństwa w obiektach, w których ze względu na charakterystykę działalności może dojść do przypadkowego zaprószenia ognia. To, co z pewnością przemawia na korzyść wykładziny z puzzli PCV to zaskakująca łatwość montażu. Do jej ułożenia nie potrzeba ani specjalnych narzędzi, ani ekipy fachowców.

Niewątpliwą zaletą puzzli PCV produkowanych na zamówienie jest możliwość indywidualnego dopasowania nie tylko wielkości puzzli, ale także ich wyglądu. Mogą one przybierać różne wymiary (najmniejszy to 140mm x 140mm), a także kolory i wzory. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby puzzle na podłogę do obiektu komercyjnego zadrukować dowolną grafiką. Na ich powierzchni można umieścić nie tylko ciekawe wzory, czy duże i dobrze widoczne logo, ale także informacje zawierające kierunek poruszania się, bądź ważne sugestie dla osób przemieszczających się po danej lokacji.